TOP 5 gier w Google Play Sierpień 2013

unnamddddedZ miesiąca na miesiąc programiści gier i aplikacji zaskakują graczy grafiką, grywalnością i pomysłem nowych aplikacji. Dzisiejszy wpis przedstawi Wam nasze TOP 5 gier na miesiąc sierpień.

1. Hero Forge – czy Mahjong może być jeszcze ciekawy? Otóż tak, jesli tylko połączy się go z grafiką 3D, dobrym dźwiękiem i rozgrywką online! Taki właśnie jest Hero Forge. Obecnie do wyboru mamy postacie: Ogra, Palladyna i Czarodziejkę. Rozgrywka polega na zeraniu jak najwięcej par klocków, które zbiera się na zasadach gry Mahjong. Klocki dzielą się na 4 żywioły, dzięki którym mamy 4 typy czarów.

unnamdddded unnamed

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Cut the Rope: Time Travel – Druga odsłona uroczych żabek i poplątanych lin przyniosła wiele nowych możliwości rozgrywek. Jeszcze ładniejszą grafikę i przyjemny dźwięk. Zagadki są już na prawdę wymagające, co też potęguje radość z udanej rozgrywki. Co ważne gra, pomimo znacznie ulepszonej grafiki, nadal działa płynnie nawet na najstarszych smartfonach z systemem Android.

cut-the-rope cut-the-rope-2

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Where’s My Perry? - Disney udowodnił, że potrafi również tworzyć ciekawe gry. Where’s My Perry? To gra oparta na popularnej kreskówce dla dzieci „Fineasz i Ferb”. Naszym zadaniem jest przelać wodę do zbiornika, który pomoże wystartować Agentowi „P” z misją. Przy okazji musimy uważać na takie przeszkody jak lód czy gorąca lawa. Całość wymaga myślenia i planowania. Bardzo dobra gra, a dodatkowym atutem jest to, że wersja darmowa gry zawiera na prawdę mnóstwo map.

pepe pan dziobak gra pepe-pan-dziobak-gra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz