Niezniszczalne wizytówki

wizytówki jelenia góra

Standardowa wizytówka z naszej oferty

Wizytówka jest niezwykle ważnym elementem, który ma bezpośredni wpływ na nasz wizerunek. Obecna technologia pozwala na stworzenie nam wizytówek w bardzo zróżnicowanych formach. Możemy przygotować druk na kartonie, plastiku, folii przeźroczystej, kolorowej, metalach, drewnie i wielu innych materiałach. Coraz większym wyzwaniem jest stworzenie oryginalnego projektu wizytówek, bo tak na prawdę „wszystko już było”. Zatem może warto podejść do sprawy od drugiej strony, a mianowicie zastanowić się czy moja wizytówka musi być koniecznie papierowa? Dziś w Jeleniej Górze zestawimy ze sobą trwałość zwykłej wizytówki papierowej, która została dodatkowo zafoliowana, a plastikowej wizytówki. W skrócie przedstawimy oba typy wizytówek, które obejmiemy naszym testem:

Wizytówka papierowa

Jest to standardowa wizytówka o rozmiarach 90×50 mm, przestrzeń kolorów CMYK (full kolor). Papier to sztywny karton 300g, dwustronnie bielony, folia błysk jednostronna. Dodatkowo wizytówka została poddana lakierowaniu, co ma za zadanie wzmocnienie kolorów. Dzięki lakierowi dyspersyjnemu prawdopodobieństwo rozmazania nadruku lub odbić jest minimalne. Takie wizytówki w Jeleniej Górze drukujemy standardowo w nakładzie minimum 1000 szt. co naszym zdaniem jest optymalną ilością dla klienta.

wizytówki jelenia góra

Standardowa wizytówka z naszej oferty

 Wizytówka plastikowa

Wizytówka plastikowa ma również wymiary 90×50 mm, również na plastiku mamy możliwość korzystania z pełnej palety CMYK. Materiałem jest tworzywo PVC, które jest bardzo dobrym podłożem do nadruku offsetowego. Karta ma grubość 0,7mm, co jest zbliżoną grubością karty kredytowej. W tym przypadku dodatkowe pokrycie lakierowe jest w zupełności zbędne.

wizytówki jelenia góra

Plastikowa wizytówka w standardowym rozmiarze

Pierwszym naszym testem będzie zamoczenie obu wizytówek w wodzie i kontrolowanie jak karty będą się zachowywać w kolejnych dniach pod wpływem wody. Następnie przetestujemy obie wizytówki pod kątem odporności na ścieranie. Będziemy starać się wykazywać kreatywnością w kolejnych testach, mamy nadzieję, że będzie ich przynajmniej kilka. Całość będziemy opisywać na blogu. W planach mamy również cały cykl poświęcony nowoczesnym formą reklamy i promocji, opartej na poligrafii, gadżetach i socjal-mediach. Opiszemy co oferuje współczesna technologia w tej dziedzinie. Które rozwiązania warto wybrać, a których należy omijać szerokim łukiem. Część publikacji opatrzymy również filmikiem, aby lepiej przedstawić efekty naszych „crashtestów”.

Dodaj komentarz