Edytor filmów online w YouTube

Edytor filmu You Tube

Dzięki edytorowi YouTube podstawowa obróbka wideo traci na swojej dotychczasowej wadze. Można się w całości skupić na filmowaniu!

Dziś opiszemy z grubsza edytor filmów online, dzięki któremu bardzo szybko możemy znacząco poprawić jakość naszego materiału. Szybkim kliknięciem możemy nałożyć jeden z 18 efektów. Zmiany są widoczne praktycznie od razu po zastosowaniu efektu. Istnieje również możliwość zapisania nieskończonego filmu jak projekt roboczy i wrócić do jego obróbki w w  olnej chwili. Oczywiście wiele zależy od jakości zamieszczonego przez nas materiału, standard HD 30 fps wydaje się w obecnych czasach standardem. Zapraszamy do opisu podstawowych funkcji edytora online. Naszym zdaniem robi on na prawdę dobre wrażenie.

Autopoprawka

Funkcja automatycznej poprawki działa niezwykle dobrze. Oczywiście wiele zależy od ekspozycji, jakości i kolorystyki filmu. W „amatorskich” zastosowaniach spisuje się jednak świetnie.

edytor You Tube

Różnica jest widoczna bardzo wyraźnie. Poprawione wideo ma żywsze kolory, a przede wszystkim dobry kontrast.

Jak widać powyżej użytkownik przez cały czas trwania edycja ma podgląd na wprowadzone przez siebie zmiany. Kolejną funkcją zaawansowaną funkcjonalnością jest możliwość dostosowania oświetlenia i koloru.

Edytor filmu You Tube

Powyższe suwaki robią na prawdę wrażenie jak na edytor online.

Powyższe 4 suwaki wystarczają w zupełności do podstawowej obróbki wideo. Niezwykle przydatną funkcjonalnością jest szczególnie kontrast i nasycenie.

Jak zamazać twarz na filmie?

Po przyciskiem Dodatkowe funkcje znajduje się funkcja Zamazania twarzy. Dzięki temu bardzo szybko możemy ukryć twarze na naszym filmie. Opcja radzi sobie całkiem nieźle przy frontalnie ukazanych twarzach i bardzo dobrej jakości wideo, trochę słabiej w bocznej perspektywie, nie wspominając już o niskiej jakości materiałach. Zapewne opcja jest cały czas rozwijana i można się spodziewać, że w przyszłości będzie działać dużo lepiej.

 Zamaż wszystkie twarze YouTube

Bardzo ciekawą funkcją jest zamazanie twarzy.

 

 

Dodaj komentarz