Zarządzanie treścią strony na smartphonie

Reklama Jelenia Góra Strony wwwJednym z narzędzi, które wykorzystujemy w naszej pracy jest CMS WordPress. Oferuje on proste zarządzanie treścią na stronie i jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia bloga. Dziś przyjrzymy się aplikacji, za pomocą której możemy zarządzać naszą witryną w smartphonie z oprogramowaniem Android.

Wordpress na smartphonie

Ekran główny aplikacji daje nam możliwość dodania wpisu, strony, zdjęcia lub filmiku.

Bardzo dobrą opcją jest możliwość tworzenia wpisów „offline”. Jeśli nie mamy dostępu do internetu, to możemy zaprojektować wpis i zapisać go na telefonie, publikując go później. Poza tekstem możemy dodać zdjęcia oraz filmiki. Aplikacja oferuje nam dodanie do wpisu kategorii oraz tagów. Jest także opcja ustawienia czas publikacji wpisu.

Wordpress mobilny ustawienia

Dostęp do ustawień ogranicza się do minimum.

Aplikacja umożliwia zarządzanie wieloma stronami, co jest nie lada zaletą. Całość ogranicza się do wpisania adresu bloga, loginu oraz hasła. Warto również wspomnieć, że aplikacja integruje się z systemem, dzięki czemu szybko i wygodnie możemy udostępniać wszelkie media na naszej stronie lub blogu.

Jeśli potrzebują Państwo stronę, której zawartość będzie się zmieniać bardzo dynamicznie, to powyższa technologia jest idealnym rozwiązaniem. Wszelkich dodatkowych informacji odnośnie powyższych technologii udzielamy mailowo lub telefonicznie.

Dodaj komentarz