Jak zablokować zaproszenia na Facebooku?

jak-zablokowac-wydarzenia-na-facebookuJeśli masz problem z nachalnymi zaproszeniami do gier, wydarzeń bądź osób, to oczywiście możesz zablokować powiadomienia dla określonych osób i aplikacji. Warto tu także wspomnieć, że nie ma globalnej opcji wyłączenia zaproszeń, przykładowo gdybyśmy chcieli w ogóle nie otrzymywać zaproszeń do wydarzeń musielibyśmy wpisać całą listę naszych znajomych i pamiętać o jej aktualizacji (sick!). Dziś pokażemy jak w kilku prostych krokach można zablokować osoby, które nachalnie zapraszają nas do wydarzeń. jak zablokowac wydarzenia na facebookuPo zalogowanie się, przechodzimy do prawego górnego rogu i tam klikamy na „trybik”, a następnie Ustawienia prywatności.

jak-zablokowac-wydarzenia-na-facebooku2Po lewej szukamy opcji Blokowanie, klikamy na nią i pojawia nam się panel do zarządzania blokowaniem. Teraz pozostaje nam jedynie wyszukać opcję, która nas interesuje.

Jeśli ktoś co chwila zaprasza nas do wydarzeń, to korzystamy z opcji Blokuj zaproszenia do udziału w wydarzeniach. Masz dość zaproszeń do gier na FB? Skorzystaj zatem z ostatniego okna Blokuj aplikacje. Nie musisz wpisywać całej nazwy aplikacji czy imienia i nazwiska, wystarczy, że zaczniesz wprowadzać pierwsze litery nazwiska i pojawi się lista z propozycjami. Po wpisaniu osoby lub aplikacji nie musimy klikać na żaden przycisk ZAPISZ, zmiany bowiem zostały już zapisane.

Jak zablokować gry na Facebooku?

Gry i aplikacje blokujemy w ostatnim oknie. Specjalnie nie usunęliśmy naszej listy zblokowanych aplikacji, możecie się nią sugerować :)

Jedna odpowiedź do “Jak zablokować zaproszenia na Facebooku?

Dodaj komentarz